Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Soutěžíme o Zlatý erb 2005

Soutěžíme o Zlatý erb 2005

25.1.2005, Jiří Marek

Vojnův Městec se ucházejí o titul nejlepší webové stránky obcí České republiky - Zlatý erb 2005. Soutěž pořádá Sdružení Zlatý erb ve  spolupráci s portálem Města a obce online konferencí ISSS. Soutěž je součástí iniciativ v rámci kampaně Měsíc internetu (Sdružení BMI).

Zlatý erb byl oceněn jako finalista světové soutěže Stockholm Challenge Award.  Více informací o soutěži Zlatý erb 2004 naleznete na adrese http://zlatyerb.obce.cz

V soutěži Zlatý erb jsme v roce 2004 obsadili páté místo v krajském kole

Výsledky (kategorie obcí):
1. Okřížky 120 bodů
2. Dolní Vilémovice 117
3. Kuroslepy 110
4. Želiv 109
5. VOJNŮV MĚSTEC 108
(soutěžilo 31 obcí z kraje Vysočina); více na http://zlatyerb.obce.cz

tisková zpráva krajského úřadu, 2004

Zlatý erb již zná své krajské vítěze

Vítězové krajského kola již šestého ročníku soutěže Zlatý erb byli slavnostně vyhlášeni v pondělí 8. března v prostorách sídla kraje. Ceny předali hejtman kraje Vysočina František Dohnal, jeho první náměstek Miloš Vystrčil, vedoucí odboru informatiky Petr Pavlinec a Jan Savický z České vydavatelské pro internet s.r.o.

V kategorii nejlepší webové stránky města obsadilo první místo město Třebíč, druhá příčka patřila Velkému Meziříčí a třetí městu Havlíčkův Brod.

V kategorii nejlepší webové stránky obce patřilo prvenství obci Okříšky, stříbro si odnesly Dolní Vilémovice a bronz Kuroslepy.

V kategorii nejlepší elektronická služba se jako nejlepší umístila obec Ždírec nad Doubravou (Jídelní lístek a internetové a SMS objednávání jídel ve školní jídelně ZŠ), druhé byly Kuroslepy (Turistické trasy podrobně s fotkami) a třetí Senožaty (Digitální mapy).

Veřejnost určila také svého vítěze a to obec Cikháj.

„Tato soutěž nesmírně přispívá k tomu, jak se webovské stránky v jednotlivých městech a obcích vyvíjí. Měl jsem tu možnost stát u samého zrodu soutěže a dnes je vidět její ohromný pokrok a nápady. Rád bych vám všem poděkoval za to, čeho všeho jste při tvorbě webovských stránek dosáhli a vítězům budu držet palce, aby se umístili i v celostátním kole,“ řekl v úvodu hejtman Dohnal.

Soutěž Zlatý erb vyhlásil kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením Zlatý erb. Odborná porota kraje hodnotila 14 měst, 31 obcí a nejlepší elektronickou službu přihlásilo 45 soutěžících. Zlatý erb je soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí. Hodnotila se zejména obsahová a výtvarná úroveň domovských stránek, přehledná navigace a přínos pro vybrané skupiny uživatelů. Výhodou byly také dobré nápady a poskytování nadstandardních informací. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS, v pondělí 29. března 2004 v Hradci Králové. Poděkování patří členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali sponzorům věcných cen za odměny pro vítěze – firmě Gordic, VIKI, Impromat, Česká vydavatelská pro internet, M-SOFT, Autocont.

Kalendář akcí

Žádná akce v kalendáři

celý kalendář akcí...

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Virtuální prohlídka

virtuální prohlídka

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.