Vojnův Městec
česky english deutsche

Svoz komunálního odpadu

9.1.2006, Ing. Josef Macek

Zajistěte přípravu pro bezproblémový odvoz popelnic s komunálním odpadem, popelnici připravte na přístupné místo včetně vyproštění ze sněhu.

Vážení občané,

dle upozornění společnosti Miloslav Odvárka-ODAS, která pro naši obec smluvně zajišťuje odvoz komunálního odpadu nás informuje o záležitosti,na kterou upozorňují pracovníci firmy provádějící vývoz  komunálního odpadu v obcích. Na vytypovaných a dlouhodobě vysledovaných místech se pravidelně při každém svozu kom.odpadu objevují vedle popelnic igelitové pytle,krabice a různé jiné nádoby s odpadem,které musí  pracovníci sbírat,nakládat do vozidla, uklízet zbytky,které při manipulaci vzniknou atd. Tato manipulace vede k prodlužování svozového cyklu a především svědčí o nedostatečné kapacitě popelnic u konkrétních uživatelů.

Firma ODAS upozorňuje občany, kterým nestačí kapacita popelnice, aby neukládali odpad do netypových nádob vedle popelnice a pořídili si další svozové typ.nádoby.V opačném případě bude vydán obsluze pokyn,aby od 1.2.2006 přestala odpad mimo popelnice odvážet.

Vážení občané, prosím reagujte na vyzvání firmy odvážející komunální odpad a pomozte svým přístupem udržet čistotu v obci a přispět k ochraně životního prostředí.

Obecní úřad Vojnův Městec

Publicita

MMR ČR
EU
Elektronický digitální povodňový plán
podpořil Karaj Vysočina
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.