Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Třiďme důsledně domácí odpad!

Třiďme důsledně domácí odpad!

15.8.2005, Jiří Marek

   Vážení občané, vážení chalupáři,
Obecní úřad Vojnův Městec mimo svoz popelnic celoročně zajišťuje svoz velkého komunálního odpadu do přistaveného kontejneru, střídavě na dvou místech v obci.

V době sekání zelených porostů je přistavován další velkoobjemový kontejner a to jen na trávu a drobný biologický odpad. Do tohoto kontejneru nepatří větve, případně celé stromky, obsah je určen na kompostování. Kontejnery jsou viditelně označeny.

Tyto různé odpady  Vámi dovezené, jsou různým způsobem likvidovány.

Pro nepoučitelnost některých občanů, prosíme Vás o větší důslednost a řádné třídění obsahu, který obecní úřad odváží a ne za malé náklady.

Dále prosím i o trochu všímavosti, případně nepozorné (nechci napsat negramotné) občany upozornili na chybné nakládání s odpadem, kterého se chtějí zbavit a nesprávně ho ukládají do našich kontejnerů.

Vážení občané, vážení chalupáři, buďte ohleduplní a pomozte nám řešit co nejzodpovědněji odpadové hospodářství v naší obci a tím pomoci chránit životní prostředí nejen ve Vojnově Městci.
Děkuji za Vaši pomoc.

Ing. Josef Macek, starosta

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.