Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků)

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků)

7.9.2009, Hana Marková

Společnost E.on upozorňuje na povinnost vlastníků nemovitostí ve Vojnově Městci a místních částech Nová Huť a Borky zajistit ořez popř. odstranění dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz zařízení distribuční soustavy


Zveřejněním přiloženého Upozornění plní společnost E.ON Česká republika, s.r.o., svoji povinnost vyplývající ze zákona č. 458/2000 Sb. Podle ustanovení tohoto zákona má provozovatel distribuční soustavy právo vstupovat a vjíždět na cizí nemovitosti v souvislosti se zřizováním a provozováním zařízení distribuční soustavy, a dále odstraňovat a ořezávat stromoví a jiné porosty ohrožující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v případech, kdy tak po předchozím upozornění neučinil sám vlastník či uživatel.
Pokud vlastníci či uživatelé nemovitostí (pozemků) neodstraní nebo neprovedou ořez dřevin způsobem a v termínu, jak je uvedeno v Upozornění, oznamujeme Vám, že zaměstnanci E.ON Česká republika, s.r.o., vstoupí následně na dotčené pozemky a provedou nezbytné zásahy do dřevin vlastními prostředky.
Příloha: Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí

Soubory ke stažení:

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.