Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Vzděláváním k rozvoji venkova

Vzděláváním k rozvoji venkova

14.10.2014, Veronika Janáčková

Vzděláváním k rozvoji venkova - ÚČAST ZDARMA

 

Vzděláváním k rozvoji venkova

Městys Vojnův Městec, ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou Východní Moravy, Vás zve na informační setkání k aktuálním otázkám společnosti. Máte jedinečnou možnost využít bezplatné získání důležitých informací přímo ve vaší obci. Projekt je financovaný z Evropské unie a státního rozpočtu ČR prostřednictvím ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. 

Můžete se zúčastnin až čtyř setkání k níže uvedeným tématům z každodenního života.

ÚČAST ZDARMA!!!

Témata: 

Nekalé praktiky obchodníků - Spotřebitelská gramotnost (ochrana proti ,, šmejdům,, ; problematika nákupů na internetu; uplatnění reklamace; triky obchodníků a další)

Mám své finance pod kontrolou - Finanční gramotnost (pojištění a bankovní produkty; úroky, úvěry, hypotéky; penzijní připojištění; spořící a investiční produkty a další)

Znám svá práva - Práva a povinnosti občana (sousedská práva; vlastnictví k nemovitostem a daně; náležitosti uzavření smluv; dědictví, darování a daně a další)

Podnikání není věda - Základny podnikání (založení firmy; zákonné povinnosti; vedení účetnictví; možnosti rozvoje firmy a další)

 

V rámci setkání budete v kontaktu s odborníky, kteří vám předají řadu praktických informací a budou aktivně nápomocni k řešení vašich konkrétních situací. Setkání budou probíhát v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách dle požadavků častníků konkrétní obce. V rámci každého setkání bude zajištěno občerstvení, účastník získá informační materiály k tématu a certifikát o absolvování.

Pro koho je projekt určen: ekonomicky aktivní obyvatelstvo (tj. zaměstnaní, nezaměstnaní, ženy na mateřské a rodičovské dovolené, podnikatelé, osoby samostatně výdělečně činné), projekt není určen pro ekonomicky neaktivní obyvatelstvo (tj. senioři, studenti).

Nezávazné informační setkání se uskuteční

dle zájmu účastníků,

proto nás prosím v případě zájmu o toto nezávazné informační setkání kontaktujte na tel. č. 566 659 327 nebo osobně 

v kanceláři Městyse Vojnův Městec.

Kontakty pro vaše další dotazy:  Ing. Barbora Adámková, tel.: 734 857 037, email: adamkova@rravm.cz 

 

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.