Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Internetové zpravodajství obce » Zástupci mikroregionu Velké Dářko jednali na radnici ve Vojnově Městci

Zástupci mikroregionu Velké Dářko jednali na radnici ve Vojnově Městci

1.6.2007, Helena Vaníčková

Všech devět zástupců našeho mikroregionu Subregion Velké Dářko přijalo pozvání na valnou hromadu dobrovolného svazku obcí, které se tentokrát konalo ve velké zasedací místnosti úřadu městyse Vojnův Městec. Starostky, starosty a zmocněné zástupce obcí přivítal starosta městyse Vojnův Městec Ing. Josef Macek, v krátkosti je seznámil s historií a památkami znovu získaného statutu městyse. Předseda svazku Ivan Hořínek přednesl zprávu o činnosti svazku, projednal zprávu o hospodaření dobrovolného svazku za rok 2006 včetně rozpočtového opatření pro další období. Hostem zasedání byla ředitelka DPS ve Škrdlovicích, paní Jindřiška Vábková, která přednesla zprávu o činnosti sociálních služeb v domě s pečovatelskou službou. Dále zástupce obcí seznámila s posláním a organizací služeb poskytovaných DPS ve Škrdlovicích.
Valná hromada dobrovolného svazku obcí dále projednala výhledovou studii pro budování cyklostezek a cyklotras v okolí Velkého Dářka s napojením celého území našeho mikroregionu.


Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.