Vojnův Městec
česky english deutsche

Změna lesního hospodáře

18.6.2003, Jiří Marek

Na základě ustanovení § 37 zákona č. 289/95Sb. o lesích, vykonává funkci odborného lesního hospodáře v katastrálním území obce Vojnův Městec, státní podnik Lesy České republiky, Lesní správa Nové Město na Moravě – jmenovitě revírník: Pan Ing. Vít Šimurda.

Informace občanům – vlastníkům lesa
Na základě ustanovení § 37 zákona č. 289/95Sb. o lesích, vykonává funkci odborného lesního hospodáře v katastrálním území obce Vojnův Městec, státní podnik Lesy České republiky, Lesní správa Nové Město na Moravě – jmenovitě revírník:
Pan Ing. Vít Šimurda, sídlo kanceláře: U Hrázek 12, Žďár nad Sázavou 5, PSČ 591 01 (směr Vysoké), Mobilní telefon: 605 223 659. Úřední den v kanceláři je každé pondělí v době od 7 do 10 hodin, mimoto lze revírníka kontaktovat kdykoliv v pracovní době od 6 do 14.30 hod. na uvedeném telefonním čísle, kde lze dohodnout schůzku v lese, součinnost při vyřizování dotací i všechny další potřebné úkony, vztahující se k výkonu funkce odborného lesního hospodáře.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.