Vojnův Městec
česky english deutsche
Úvodní stránka » Úřad městysu » Úřední deska » Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) - E-ON

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) - E-ON

31.8.2015, Veronika Janáčková

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na ořez popř. odstranění dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz zařízení distribuční sestavy

E-ON Česká republika, s. r. o.

Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků) na ořez popř. odstranění dřevin ohrožujících

bezpečný a spolehlivý provoz zařízení distribuční sestavy

 

V souladu s ustanovením § 25 odst. (3) písmena g) zákona č. 458/2000 Sb., v platném znění, Vám v příloze zasíláme Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí (pozemků), na kterých se nachází distribuční zařízení, jehož provozovatelem je E.ON Česká republika, s. r. o.

Zasláním a následným zveřejněním přiloženého Upozornění vlastníkům plní společnost E.ON Česká republika, s. r. o., svoji povinnost vyplývající ze zákona č. 458/2000 Sb. Podle ustanovení tohoto zákona má provozovatel distribuční sousstavy právo vstupovat a vjíždět na cizí nemovitosti v souvislosti se zřizováním a provozováním zařízení distribuční soustavy, a dále odstraňovat a ořezávat stromoví a jiné porosty ohrožující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v případech, kdy tak po předchozím upozornění neučinil sám vlastník či uživatel.

Pokud vlastníci či uživatelé nemovitostí (pozemků) neodstraní stromoví nebo neprovedou ořez dřevin způsobem a v termínu, jak je uvedeno v Upozornění vlastníkům, oznamujeme, že zaměstnanci E.ON Česká republika, s. r. o. nebo naši smluvní zhotovitelé na základě plné moci vstoupí následně na dotčené pozemky a provedou nezbytné zásahy do dřevin vlastními prostředky. 

V příloze naleznete Upozornění vlastníkům či uživatelům nemovitostí.

 

Publicita

MMR ČR
hasičské auto
Národní Sportovní Agentura
podpořil Kraj Vysočina
Elektronický digitální povodňový plán
Sdružení obcí Vysočiny

Webkamera

Počasí

aktuální teplota
-

Novinky e-mailem

Tyto webové stránky využívají soubory cookies pro vylepšení funkcí webových stránek, analýze využívání webových stránek a cílení na návštěvníky stránek.